Kundalini Reiki - kurs indywidualny i dostrojenie

Kundalini Reiki jest zachodnią metodą, którą opracował mistrz medytacji, mistrz i nauczyciel Reiki – Ole Gabrielsen. Jest to bardzo popularny system, który daje możliwość pobudzenia energii Kundalini oraz wykorzystania jej niesamowitej siły. Dlaczego tak ważne jest świadome i kontrolowane pobudzenie tej energii?

  1. Kundalini to twórcza energia.
  2. Po przebudzeniu Kundalini, energia płynie przez nasze kanały energetyczne. Usuwa blokady na czakrach, wspiera nasz rozwój aż do momentu osiągnięcia naszego maksymalnego potencjału.
  3. Energia ta wzmacnia rozwój duchowy i osobisty.

Należy tu podkreślić, że system Kundalini Reiki ma na celu stymulować czakrę agni (poniżej czakry muladhara), w której uśpiona jest Kundalini. Dzięki odpowiedniej stymulacji, energia ta może rozpocząć podróż od czakry agni aż po czakrę sahastrara (czakrę położoną w centralnej części mózgu – czakrę korony).

Mistrz Kuthumi – opiekun Kundalini Reiki

Ole Gabrielsen – twórca Metody Kundalini Reiki

Mistrz Kuthumi (podczas medytacji Ole) przekazał swoją duchową wiedzę Gabrielsenowi. Podał m.in. dodatkowe zastosowanie Kundalini Reiki. Dzięki tym przekazom zyskujemy wiedzę, jak stosować Kundalini Reiki do pracy:

  • z traumami urodzeniowymi,
  • obciążeniami karmicznymi,
  • uzdrowienia relacji z miejscem w którym żyjemy,
  • uzdrowienia relacji z konkretnymi osobami,
  • wzmocnienia DNA do samouzdrowienia,
  • usuwaniem kryształków eterycznych.

Podstawowa wiedza o energii kundalini oraz systemie Kundalini Reiki

Chcąc w pełni wyjaśnić czym jest system Kundalini Reiki, musimy najpierw zdefiniować pojęcie energii kundalini.

Kundalini jest niezwykle intensywną energią, określaną jako moc duchowa, jako twórcza potęga. Energia kundalini łączy w sobie cechy wszystkich dostępnych energii w tym manifestację bogów i bogiń. Powszechnie uważa się, że kundalini drzemie w człowieku uśpiona u podstawy kręgosłupa, w tak zwanym ośrodku agni poniżej czakry korzenia zwanym muladhara.

Kundalini reiki, jest to natomiast system opracowany przez mistrza Reiki Ole Gabrielsena, który ukierunkowany jest głównie na przebudzenie i uwolnienie w człowieku energii kundalini, a także pracy z tą niesamowitą twórczą siłą.

Stosowanie metody i energii kundalini reiki może pomóc wielu osobom, w przezwyciężeniu różnych przeciwności, czy życiowych rozterek poprzez pracę nad nimi na o wiele głębszym, duchowym poziomie.

Energię kundalini reiki można stosować między innymi do pomocy w przezwyciężeniu traum urodzeniowych czy redukcji przeciążeń karmicznych. Za jej pośrednictwem możliwe jest również uzdrowienie relacji energetycznych z miejscem, w którym egzystujemy, a także wzmocnić DNA, co pomoże w samouzdrowieniu.

———————————————————————————————-

SZKOLENIA KUNDALINI REIKI – TY też możesz uzdrawiać siebie i innych oraz być nauczycielem prowadząc szkolenia (dostrajać innych)

Dla kogo są zabiegi uzdrawiania reiki?

Podobnie jak w tradycyjnym systemie pracy z energią reiki, kundalini reiki może przyjąć każdy, kto czuje taką potrzebę, natomiast nauczycielem i mistrzem tej sztuki uzdrawiania mogą zostać tylko osoby, które odbyły specjalny, trzystopniowy kurs Kundalini Reiki lub KUNDALINI REIKI MILLENNIUM – 3 W 1. Każde szkolenie Kundalini Reiki kończy się specjalnym dostrojeniem energetycznym nazywanym inicjacją.

 

Inicjacje – dostrojenia w system Kundalini Reiki

Inicjacja pierwszego stopnia Kundalini Reiki oczyszcza kanały energetyczne i czakry oraz przygotowuje główny kanał energetyczny na uwolnienie i przyjęcie energii kundalini. Pomaga również jeszcze bardziej uaktywnić czakry dłoni i zwiększyć przepływ energii, przez co pomaga znacznie skrócić czas wykonywanych zabiegów. Należy tutaj wspomnieć, że pierwsza inicjacja głownie przygotowuje cały system energetyczny na przyjęcie energii kundalini, jednak w żaden sposób jeszcze jej nie pobudza.

Dopiero druga inicjacja Kundalini Reiki jest w stanie delikatnie pobudzić uśpioną energię kundalini. W bezpieczny sposób otwiera ona główny kanał energetyczny i pomaga w delikatnym przepływie tej energii.

Trzecia inicjacja Kundalini Reiki skutkuje całkowitym obudzeniem energii kundalini i jeszcze większym wzmocnieniem jej przepływu. Po tej inicjacji poziom energii kundalini podnosi się aż do czakry sahasrara. Dzięki poddaniu się tej inicjacji zyskuje się stopień mistrzowski, który umożliwia uczenie adeptów tej sztuki i poddawanie ich inicjacji. Stopień trzeci w Kundalini Reiki to stopień mistrza i nauczyciela Kundalini Reiki.

Kto może uczestniczyć w kursie Kundalini Reiki?

W kursie może wziąć udział każda osoba (standardowe kursy Kundalini Reiki od 18 roku życia), która czuje taką potrzebę. Również dzieci (warunek – ukończony 8 rok życia) mogą otrzymać szkolenie i dostrojenie do Kundalini Reiki.

 Nauka oraz dostrojenia – inicjacje w Kundalini Reiki przeprowadzane są zgodnie z przekazem i nauką udzieloną osobiście Piotrowi Dacjuszowi Górskiego przez mistrza Ole Gabrielsena.

 Opis stopni w systemie Kundalini Reiki

W Kundalini Reiki są tylko trzy stopnie dostrojenia energetycznego. Podczas kursu Kundalini Reiki, uczeń otrzymuje wszystkie trzy dostrojenia.

1 stopień Kundalini Reiki – w dniu kursu

2 stopień Kundalini Reiki – na drugi lub trzeci dzień po kursie 1 STOPNIU

3 stopień Kundalini Reiki (mistrz i nauczyciel) – po pięciu dniach od inicjacji 2 stopnia

 

Ponadto Kundalini Reiki mogą przyjąć osoby, które nie ukończyły żadnego stopnia w Metodzie Reiki. Dostrojenie w Kundalini Reiki mogą otrzymać osoby, które ukończyły 8 rok życia. Piotr Dacjusz Górski prowadzi specjalne kursy Kundalini Reiki dla osób poniżej 18 roku życia.

KUNDALINI REIKI MILLENNIUM –  to silniejsza wersja niż poprzednie trzy stopnie dostrojenia . Zamiast 3 dostrojeń otrzymujesz 1 skoncentrowane.

To Ty decydujesz jaką drogę wybierasz.  Po zakończeniu kursu otrzymujesz tutuł Mistrza i możesz szkolić , dostrajać i wykonywać zabiegi energetyczne bezpośrednio lub na odległość .

Nauczysz się jak leczyć i uzdrawiać  bezpośrednio i na odległość , medytacji Kundalini dzięki czemu wszystkie czakry zostają oczyszczone i oświecone. Uczysz się jak przekazać system REIKI KUNDALINI  w trzech stopniach lub w jednym Millennium .

Kurs on line lub stacjonarnie .