Kundalini Reiki - zabieg energetyczny

Kundalini Reiki jest zachodnią metodą, którą opracował mistrz medytacji, mistrz i nauczyciel Reiki – Ole Gabrielsen. Jest to bardzo popularny system, który daje możliwość pobudzenia energii Kundalini oraz wykorzystania jej niesamowitej siły. Dlaczego tak ważne jest świadome i kontrolowane pobudzenie tej energii?

  1. Kundalini to twórcza energia.
  2. Po przebudzeniu Kundalini, energia płynie przez nasze kanały energetyczne. Usuwa blokady na czakrach, wspiera nasz rozwój aż do momentu osiągnięcia naszego maksymalnego potencjału.
  3. Energia ta wzmacnia rozwój duchowy i osobisty.

Stosowanie metody i energii kundalini reiki może pomóc wielu osobom, w przezwyciężeniu różnych przeciwności, czy życiowych rozterek poprzez pracę nad nimi na o wiele głębszym, duchowym poziomie.

Energię kundalini reiki można stosować między innymi do pomocy w przezwyciężeniu traum urodzeniowych czy redukcji przeciążeń karmicznych. Za jej pośrednictwem możliwe jest również uzdrowienie relacji energetycznych z miejscem, w którym egzystujemy, a także wzmocnić DNA, co pomoże w samouzdrowieniu.

Podczas terapii klient (pacjent ) leży lub siedzi i jest poddawany masażowi energetycznemu. Reasumując, jeżeli przepływy energetyczne są w harmonii to zdrowe są narządy a tym samym nasze ciało i umysł. To wszystko łączy się z akupunktura, która tez działa natychmiast pozytywnie na organizm.

Czas trwania ok. 1 h (stacjonarnie lub online)