O mnie

poznajmy się

Nazywam się Agnieszka Wydro

Zapraszam do mojego świata związanego z holistycznym dbaniem o urodę i zdrowie.
Mimo mojego wykształcenia ekonomicznego, to jednak pasja ukierunkowała moje życie.

Jestem  certyfikowaną Terapeutką Biologicznej Odnowy Twarzy i Ciała

„Nasz nastrój afirmuje się w wyrazie twarzy – w tym sensie twarz jest lustrem duszy’    
Atlas Anatomii Klinicznej  

Jestem terapeutką z zakresu terapii manualnej twarzy i ciała, która skupia się głównie na odmładzaniu tkanek w sposób naturalny na wszystkich poziomach. Jak każda kobieta zwracam uwagę na to jak zmienia się z upływem lat nasza skóra i rysy, przybywa zmarszczek. Dlatego chcąc pomoc sobie zainteresowałam się naturalnymi metodami jakim jest masaż, a z dobraną odpowiednio dietą i w połączeniu z aromaterapią – wtedy naprawdę dzieją się prawdziwe cuda w naszym ciele.

Należy wiedzieć że nawet najlepszy krem nie uzdrowi i nie odmłodzi naszej skóry tak jak terapia manualna.  Manualna plastyka twarzy to masaż , który odmładza tkanki i wpływa nie tylko na skórę ale również na powięź, mięsnie i kości. Przywraca mięśniom objętość i właściwe położenie. Przykurcz mięśni powoduje powstawanie zmarszczek, dlatego odpowiedni masaż rozluźnia i dotlenia mięsnie, uwalniając twarz od niechcianych grymasów. Pobudza skórę do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny, niweluje zastoje limfatyczne, które powodują np. obrzęki pod oczami, czy podwójny podbródek.

Jako jedyna w Mielcu oferuje zabiegi odmładzające m.in. Estetyczna Rehabilitacja Twarzy metodą Marie Margo oraz Facelift MarieMargo a także Facemodeling Program. W ofercie również mam: Japoński masaż Kassaji, japoński masaż twarzy , Masaż ciała Abhaynga oraz Maderoterapię czyli Kolumbijski Masaż Antycellulitowy.

Masaż wykonywany przeze mnie dobierany jest indywidualnie. Do zaoferowania mam kilka rodzajów masaży twarzy, szyi i dekoltu jak również masaż całego ciała. Techniki masaży wywodzą się głownie z Dalekiego Wschodu i łączą kilka metod, które wspaniale relaksują, drenują a przede wszystkim przywracają „ naturalne piękno” cofając czas w postaci młodszego wyglądu  nawet o kilka lat.

Jestem również terapeutką w zakresie Akupunktury Leczniczej i kosmetycznej. Akupunktura lecznicza dra Tana wywodzi się z medycyny chińskiej.  Uwolnienie od bólu od pierwszego zabiegu. Równowaga to podstawa by być w zdrowiu i bez bólu. To cudowny zabieg ,który równoważy organizm I pomaga na wiele dolegliwości.

Akupunktura kosmetyczna to zabieg ,który wywodzi się z medycyny chińskiej. Działanie uzdrawiające igiełek ,umiejscowionych w odpowiednich punktach na ciele jest znane od wielu lat. Dzięki takiej stymulacji uzyskujemy natychmiastową poprawę krążenia, rozluźnienie mięśni, poprawa napięcia skóry oraz stymulacja odpowiednich punktów, co daje wpływ na obrzęki, narządy zmysłów, redukcję stresu. Zakres zastosowania akupunktury jest bardzo szeroki. Skupiając się na odmłodzeniu warto korzystać z takiej stymulacji, która jest bezpieczną formą odmładzania.

Zapraszam do przeprowadzonego ze mną wywiadu: Pierwsza w Mielcu! Unikalna manualna plastyka twarzy i ciała czyli „Orient Touch”